kontakt

Dlaczego Fotoujęcie?

Bo jesteśmy parą fotografów, którzy kochają to co robią i wkładają w to całe serce.

Bo fotografia, którą tworzymy to nie tylko sztuka patrzenia, kompozycja, dobór barw, ale przede wszystkim ludzie, emocje i piękne niepowtarzalne chwile udokumentowane tak by wzruszać i ciszyć Was i Waszą rodzinę.

Bo fascynują nas ludzie i ich emocje, wzruszenia, śmiech, miłość radość i łzy.

Czujemy się zaszczyceni, gdy możemy dyskretnie uczestniczyć w tych wyjątkowych momentach Waszego życia. Chcemy zatrzymać na zdjęciach Wasze piękne chwile i czas, który po latach będzie dla Was bezcenny.

Jak pracujemy?

Mimo, że znamy i kochamy nasz plener, to chętnie przyjedziemy do Twojego miejsca zamieszkania i wspólnie poszukamy najlepszych miejsc na Waszą sesję.

Przygotowanie Twoich zdjęć zajmuje od 2 do 4 tygodni. Skontaktuję się z Tobą tak szybko, jak tylko Twoje zdjęcia będa gotowe.

Troszkę inaczej wygląda praca na różnego rodzaju ceremoniach, gdzie zakres mojej pracy z każdym ustalam indywidualnie. Staram się spędzać sporo czasu nad każdym zdjęciem, aby upewnić się, że każde z nich jest przetworzone najdokładniej, jak to tylko możliwe, aby wydobyć z niego to co najlepsze, najpiękniejsze.

Co otrzymujecie?

Kiedy emocje po ślubie i weselu już opadną i kiedy wrócicie z podróży poślubnej, to co pozostanie to piękne fotografie. Przesiąkniętę prawdziwymi emocjami zdjęcia, które przypomną Wam jacy byliście wtedy szczęśliwi. Zabierzecie je ze sobą wszędzie i macie je zawsze pod ręką, aby szybko i wygodnie pokazać je znajomym i rodzinie.

Trudno do czego kolwiek porównać naszą radość, gdy zobaczymy uśmiech na Waszych twarzach po oddaniu fotografii w albumie, fotoksiążce czy prezentacji, którą możecie oglądać na dużym ekranie telewizora w salonie.

Zaufajcie nam i spytajcie o termin!

i fbi isi gli bl

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.